Poli Bike Challenge
Duminică, 21 Aprilie, 2024
Înscrie-te
Înscriere
Categorii şi taxe
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Familie 3-8 ani |
- |
Traseu cursa family |
0.9 km |
2 |
2024-04-21 |
12:00 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Fete 5-6 ani |
- |
Traseu cursa copii 5-6 ani |
0.9 km |
2 |
2024-04-21 |
12:20 |
Baieti 5-6 ani |
- |
Traseu cursa copii 5-6 ani |
0.9 km |
2 |
2024-04-21 |
12:20 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Fete 7-8 ani |
- |
Traseu cursa copii 7-8 ani |
0.9 km |
3 |
2024-04-21 |
12:40 |
Baieti 7-8 ani |
- |
Traseu cursa copii 7-8 ani |
0.9 km |
3 |
2024-04-21 |
12:40 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Fete 9-10 ani |
- |
Traseu cursa copii 9-10 ani |
0.9 km |
4 |
2024-04-21 |
13:00 |
Baieti 9-10 ani |
- |
Traseu cursa copii 9-10 ani |
0.9 km |
4 |
2024-04-21 |
13:00 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Fete 11-12 ani |
- |
Traseu cursa copii 11-12 ani |
0.9 km |
5 |
2024-04-21 |
13:20 |
Baieti 11-12 ani |
- |
Traseu cursa copii 11-12 ani |
0.9 km |
5 |
2024-04-21 |
13:20 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Fete 13-14 ani |
- |
Traseu cursa copii 13-14 ani |
0.9 km |
5 |
2024-04-21 |
13:40 |
Baieti 13-14 ani |
- |
Traseu cursa copii 13-14 ani |
0.9 km |
5 |
2024-04-21 |
13:40 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Feminin Open |
90 Lei |
Traseu cursa open |
2.5 km |
11 |
2024-04-21 |
14:00 |
Masculin Open |
90 Lei |
Traseu cursa open |
2.5 km |
11 |
2024-04-21 |
14:00 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Masculin 18-29 ani |
90 Lei |
Traseu cursa amatori |
2.5 km |
13 |
2024-04-21 |
15:00 |
Masculin 30-39 ani |
90 Lei |
Traseu cursa amatori |
2.5 km |
13 |
2024-04-21 |
15:00 |
Masculin 40-49 ani |
90 Lei |
Traseu cursa open |
2.5 km |
13 |
2024-04-21 |
15:00 |
Masculin 50+ ani |
90 Lei |
Traseu cursa amatori |
2.5 km |
13 |
2024-04-21 |
15:00 |
Feminin Open 18+ |
90 Lei |
Traseu cursa amatori |
2.5 km |
13 |
2024-04-21 |
15:00 |
Categorie |
Taxă |
Traseu |
Lungime |
Tururi |
Data |
Ora |
Elite Masculin |
90 Lei |
Traseu cursa Elite |
2.5 km |
15 |
2024-04-21 |
16:00 |
Elite Feminin Open |
90 Lei |
Traseu cursa Elite |
2.5 km |
15 |
2024-04-21 |
16:00 |
Elite U23 |
90 Lei |
Traseu cursa Elite |
2.5 km |
15 |
2024-04-21 |
16:00 |
Juniori Masculin |
90 Lei |
Traseu cursa Elite |
2.5 km |
15 |
2024-04-21 |
16:00 |
Cadeți Masculin |
90 Lei |
Traseu cursa Elite |
2.5 km |
15 |
2024-04-21 |
16:00 |
Listă înscrişi
1. Cursa Family - ora 12:00 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
9 |
- |
Nica Daniel |
|
Dumbravita |
Familie 3-8 ani |
- |
|
8 |
- |
Nica David |
|
Dumbravita |
Familie 3-8 ani |
- |
|
7 |
- |
Ratiu Martin |
|
Timisoara |
Familie 3-8 ani |
- |
|
6 |
- |
Molnar Karina |
|
Timisoara |
Familie 3-8 ani |
- |
|
5 |
- |
Molnar Rebeka |
|
Timisoara |
Familie 3-8 ani |
- |
|
4 |
- |
Cepes Rebeca |
|
Timisoara |
Familie 3-8 ani |
- |
|
3 |
- |
Petcas Paul-Ioan |
|
Cluj-Napoca |
Familie 3-8 ani |
- |
|
2 |
- |
Minescu Razvan |
|
Timisoara |
Familie 3-8 ani |
- |
|
1 |
- |
Bichis Radu |
Forvia |
Timisoara |
Familie 3-8 ani |
- |
|
2. Cursa copii 5-6 ani - ora 12:20 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
4 |
- |
Ilea Petra |
Sport Njoy |
Dumbravita |
Fete 5-6 ani |
- |
|
3 |
- |
Hernea Casian |
Csc Moșnița Nouă |
Moșnița Nouă |
Baieti 5-6 ani |
- |
|
2 |
- |
Radu-Oniţa Flavia |
Poli100 |
Mosnita Noua |
Fete 5-6 ani |
- |
|
1 |
- |
Pazmany Luca Stefan |
|
Timisoara |
Baieti 5-6 ani |
- |
|
3. Cursa copii 7-8 ani - ora 12:40 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
5 |
- |
Salagean Tudor-Catalin |
|
Moșnița Nouă |
Baieti 7-8 ani |
- |
|
4 |
- |
Viduleascu Cristian |
|
Timisoara |
Baieti 7-8 ani |
- |
|
3 |
- |
Macesanu Cezar Andrei |
|
Dumbravita |
Baieti 7-8 ani |
- |
|
2 |
- |
Beznoszka Sven |
|
Timișoara, Timis |
Baieti 7-8 ani |
- |
|
1 |
- |
Bichis Radu |
Forvia |
Timisoara |
Baieti 7-8 ani |
- |
|
4. Cursa copii 9-10 ani - ora 13:00 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
11 |
- |
Bulau Tudor |
|
Timisoara |
Baieti 9-10 ani |
- |
|
10 |
- |
Csebzan Andreea Monica |
|
Timisoara |
Fete 9-10 ani |
- |
|
9 |
- |
Csebzan Alexandra Cristina |
|
Timisoara |
Fete 9-10 ani |
- |
|
8 |
- |
Sandu Ioana |
Poli100 |
Timisoara |
Fete 9-10 ani |
- |
|
7 |
- |
Ilea David |
Sport Njoy |
Dumbravita |
Baieti 9-10 ani |
- |
|
6 |
- |
Danciu Felix |
|
Timisoara |
Baieti 9-10 ani |
- |
|
5 |
- |
Hernea Andrei |
Csc Moșnița Nouă |
Moșnița Nouă |
Baieti 9-10 ani |
- |
|
4 |
- |
Grosu Teodora |
- |
Timișoara |
Fete 9-10 ani |
- |
|
3 |
- |
Radu-Onita Theodor |
Poli100 |
Mosnita Noua |
Baieti 9-10 ani |
- |
|
2 |
- |
Spatacean Roxana-Georgiana |
|
Timișoara |
Fete 9-10 ani |
- |
|
1 |
- |
Todea Tomas |
Nu |
Timisoara |
Baieti 9-10 ani |
- |
|
5. Cursa copii 11-12 ani - ora 13:20 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
5 |
- |
Salagean Adelina-Maria |
|
Moșnița Nouă |
Fete 11-12 ani |
- |
|
4 |
- |
Klein Daniel |
|
Arad |
Baieti 11-12 ani |
- |
|
3 |
- |
Sandu Victor |
Poli100 |
Timisoara |
Baieti 11-12 ani |
- |
|
2 |
- |
Danciu Dominic |
|
Timisoara |
Baieti 11-12 ani |
- |
|
1 |
- |
Amaricai-Boncalo Luca |
|
Timisoara |
Baieti 11-12 ani |
- |
|
6. Cursa copii 13-14 ani - ora 13:40 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
3 |
- |
Kadar Andrei |
|
Timisoara |
Baieti 13-14 ani |
- |
|
2 |
- |
Timoc William |
|
Timisoara |
Baieti 13-14 ani |
- |
|
1 |
- |
Spatacean David-Leonard |
|
Timișoara |
Baieti 13-14 ani |
- |
|
7. Cursa Open - ora 14:00 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
23 |
- |
Bilcu Mihaita |
|
Hunedoara |
Masculin Open |
- |
|
22 |
- |
Fainisi Cristian |
Huf |
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
21 |
- |
Ciurea Patrick |
Huf |
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
20 |
- |
Suhan Andrei |
|
Giarmata |
Masculin Open |
- |
|
19 |
- |
Guță Carmen |
Poli100 |
Timisoara |
Feminin Open |
- |
|
18 |
- |
Irimia Paul |
|
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
17 |
- |
Roman Tania |
|
Timişoara |
Feminin Open |
- |
|
16 |
- |
Datcu Alexandru |
Poli100 |
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
15 |
- |
Drutau Razvan |
Biciclim |
Stei |
Masculin Open |
- |
|
14 |
- |
Amaricai-Boncalo Alexandru |
Poli100 |
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
13 |
- |
Spătar Ilior Constantin |
|
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
12 |
- |
Ivan Rares Andrei |
|
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
11 |
- |
Lung Gabriel |
|
Lugoj |
Masculin Open |
- |
|
10 |
- |
Fodor Andrei |
Velocitas |
Recaş |
Masculin Open |
|
|
9 |
- |
Dumitru Andrei Cristian |
Acs Sport Guru |
Bucuresti |
Masculin Open |
|
|
8 |
- |
Guță Carmen |
|
Timisoara |
Feminin Open |
- |
|
7 |
- |
Arvinti Beatris |
Poli100 |
Timisoara |
Feminin Open |
- |
|
6 |
- |
Sorandaru Ciprian |
Poli100 |
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
5 |
- |
Briac Andrei |
Poli100 |
Dumbravita |
Masculin Open |
- |
|
4 |
- |
Dan Sorin |
Poli100 |
Timişoara |
Masculin Open |
- |
|
3 |
- |
Subota Tania |
|
Timisoara |
Feminin Open |
- |
|
2 |
- |
Bocan Teodor |
Velocitas |
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
1 |
- |
Sescu Carol |
|
Timisoara |
Masculin Open |
- |
|
8. Cursa Amatori - ora 15:00 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
40 |
- |
Gyorfi Tamas |
Kona Triathlon Timisoara |
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
39 |
- |
Marinescu Bogdan |
|
Focsani |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
38 |
- |
Ilie Marinel |
Conacyclingteam |
Selimbar |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
37 |
- |
Salagean Cosmin |
|
Mosnita Noua |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
36 |
- |
Dragoș Oana |
Velocitas |
Giroc |
Feminin Open 18+ |
- |
|
35 |
- |
Valcan Ioan |
Acs Velocitas |
Timisoara |
Masculin 50+ ani |
|
|
34 |
- |
Roman Octavian |
Poli100 |
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
33 |
- |
Dragos Bogdan |
Velocitas |
Timisoara |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
32 |
- |
Juncu Ilie |
Velocitas |
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
31 |
- |
Rotaru Mihai |
|
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
30 |
- |
Adrian Trifu |
|
Timisoara |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
29 |
- |
Cattapan Daniel |
Romagna Cycling Team |
Loria (Italy) |
Masculin 50+ ani |
- |
|
28 |
- |
Paci Matteo |
Romagna Cycling Team |
Medicina (Italy) |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
27 |
- |
Benfenati Andrea |
Romagna Cycling Team |
Lugo (Italy) |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
26 |
- |
Nannini Paolo |
Romagna Cycling Team |
Finale Emilia (Italy) |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
25 |
- |
Puglia Elia |
Romagna Cycling Team |
Modena (Italy) |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
24 |
- |
Macesanu Valeriu |
|
Dumbravita |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
23 |
- |
Gere Richard |
Velocitas |
Timisoara |
Masculin 18-29 ani |
|
|
22 |
- |
Mihut Florin |
Tandem Arena |
Mihai Bravu |
Masculin 18-29 ani |
- |
|
21 |
- |
Munteanu Flavius |
|
Șiria |
Masculin 18-29 ani |
- |
|
20 |
- |
Beke Alexandru |
Alergăm Pentru Viață |
Timisoara |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
19 |
- |
Pascalau Cristian |
|
Caransebes |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
18 |
- |
Micsa Ovidiu |
Poli100 |
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
17 |
- |
Aleksandar Cirin |
|
Vršac (Serbia) |
Masculin 50+ ani |
- |
|
16 |
- |
Bidilici Andrei-Cosmin |
Csa Steaua Bucuresti |
Bucuresti |
Masculin 40-49 ani |
|
|
15 |
- |
Mateiu Gabriel |
|
Oradea |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
14 |
- |
Colf Rares Colf |
|
Sebiș |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
13 |
- |
Girbotei Liviu Mircea |
|
Bucuresti |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
12 |
- |
Alexandru Mihai Bogdan |
Avantul Prabusirea |
Resita |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
11 |
- |
Marta Mihai |
|
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
10 |
- |
Catana Claudiu |
|
Timișoara |
Masculin 50+ ani |
- |
|
9 |
- |
Minescu Serban |
Nokia Cycling Tim |
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
8 |
- |
Omescu Mario |
|
Timisoara |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
7 |
- |
Petcu Alexandru |
|
Timisoara |
Masculin 18-29 ani |
- |
|
6 |
- |
Bocan Catalina |
Velocitas |
Timisoara |
Feminin Open 18+ |
- |
|
5 |
- |
Bocan Dragos |
Velocitas |
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
4 |
- |
Caba Ciprian |
Velocitas |
Timisoara |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
3 |
- |
Agavriloaie Andrei |
|
Timișoara |
Masculin 30-39 ani |
- |
|
2 |
- |
Proca Daniel |
|
Timisoara |
Masculin 40-49 ani |
- |
|
1 |
- |
Vasilovici Camil |
|
Resita |
Masculin 18-29 ani |
- |
|
9. Cursa Elite - ora 16:00 | Duminică, 21 Aprilie, 2024
# |
Nr |
Nume |
Echipă de club |
Localitate |
Categorie |
Licențiat |
Stare |
9 |
- |
Kato Eduard |
Acs Pro Racers |
Baia Mare |
Elite U23 |
|
|
8 |
- |
Vesa Robert |
Cs Torpedo Zarnesti |
Deva |
Juniori Masculin |
|
|
7 |
- |
Paci Matteo |
Romagna Cycling Team |
Medicina (Italy) |
Elite Masculin |
|
|
6 |
- |
Benfenati Andrea |
Romagna Cycling Team |
Lugo (Italy) |
Elite Masculin |
|
|
5 |
- |
Puglia Elia |
Romagna Cycling Team |
Modena (Italy) |
Elite Masculin |
|
|
4 |
- |
Nannini Paolo |
Romagna Cycling Team |
Finale Emilia (Italy) |
Elite Masculin |
|
|
3 |
- |
Cattapan Daniel |
Romagna Cycling Team |
Loria (Italy) |
Elite Masculin |
|
|
2 |
- |
Bidilici Andrei-Cosmin |
Csa Steaua Bucuresti |
Bucuresti |
Elite Masculin |
|
|
1 |
- |
Plesea Valentin |
Csa Steaua Bucuresti |
Ploiești |
Elite Masculin |
|
|