Cupa Max Ausnit

Sâmbătă, 29-30 Iulie, 2017

Înscrie-te


Înscriere

Categorii şi Taxe


Categorie Taxă Data Ora
Elite Masculin Open - 2017-07-29 17:00
Elite Feminin Open - 2017-07-29 17:00
Feminin Open - 2017-07-29 17:00
Masculin Open - 2017-07-29 17:00
Categorie Taxă Data Ora
Elite Masculin - 2017-07-30 11:00
Elite Feminin Open - 2017-07-30 11:00
Elite U23 - 2017-07-30 11:00
Elite Juniori - 2017-07-30 11:00
Masculin 18-29 - 2017-07-30 11:00
Masculin 30-39 - 2017-07-30 11:00
Masculin 40+ - 2017-07-30 11:00
Feminin Open - 2017-07-30 11:00

Listă înscrişi


Ziua 1, 29 iulie 2017: Circuit | Sâmbătă, 29 Iulie, 2017


# Nume Categorie Stare
159 Bidilici Cristian Elite Masculin Open
158 Luca Gabriel Masculin Open
157 Frunzeanu Marian Masculin Open
156 Zoltan Vozar Masculin Open
155 Vasiloiu Valentin Elite Masculin Open
154 Coteață Ana-Maria Estera Elite Feminin Open
153 Giurgiuca Emilian Masculin Open
152 Ion Marian Elite Masculin Open
151 Matei Bobarnac Andreea Maria Elite Feminin Open
150 Stoichescu Andrei Masculin Open
149 Madaras Attila Elite Masculin Open
148 Stefan Eduard Elite Masculin Open
147 Gligor Radu Elite Masculin Open
146 Andrei Ionuț Andrei Elite Masculin Open
145 Crisan Dan Masculin Open
144 Lupuj Noemi Feminin Open
143 Bonteanu Ionel Eusebio Masculin Open
142 Tomuta Emanuel Teodor Masculin Open
141 Bartha Csaba Elite Masculin Open
140 Novak Carol Eduárd Masculin Open
139 Sebestyén Szabolcs Elite Masculin Open
138 László Péter Elite Masculin Open
137 Szabó Norbert Masculin Open
136 Török Szilárd Elite Masculin Open
135 András Pótsa Péter Masculin Open
134 Doncescu Mariana Feminin Open
133 Ivascu Diana Feminin Open
132 Ivascu Iasmina Feminin Open
131 Hemmert Janos Masculin Open
130 Rodin Serghei Masculin Open
129 Toma Ionut Danut Masculin Open
128 Mardare Andrei Ciprian Masculin Open
127 Liubimirescu George Masculin Open
126 Amarioarei Marius Catalin Masculin Open
125 Bologa Lucian-Valeriu Masculin Open
124 Muresan Manuela Feminin Open
123 Muresan Florin Masculin Open
122 Sandu Filip Masculin Open
121 Manolea Daniel Masculin Open
120 Horvath Roland Elite Masculin Open
119 Simu Sorin Masculin Open
118 Bighescu Stefan Masculin Open
117 Florea Adrian Masculin Open
116 Tchouala Paul Masculin Open
115 Radoi Petrisor Masculin Open
114 Ivascu Sorin Masculin Open
113 Prodan Adrian Masculin Open
112 Cuzman Adrian Masculin Open
111 Nagy Tiberiu Masculin Open
110 Kononenko Valeriya Elite Feminin Open
109 Ciosici Cristian Masculin Open
108 Stoica Matei Masculin Open
107 Catalin Alexandru Masculin Open
106 Tomos Viorel Masculin Open
105 Crista Daniel Elite Masculin Open
104 Orbulov Petru Masculin Open
103 Dumitrescu Gabriel Masculin Open
102 Pataki Farkas Masculin Open
101 Baltes Cora Feminin Open
100 Cociuba Sebastian Marius Masculin Open
99 Jitaru Ciprian Elite Masculin Open
98 Barta Csaba Masculin Open
97 Bandula Sergiu Andrei Masculin Open
96 Marin Cristian Masculin Open
95 Grechyn Sergiy Elite Masculin Open
94 Zhukocskyi Rostyslav Elite Masculin Open
93 Movchan Sergiy Elite Masculin Open
92 Staicu Florian Alin Masculin Open
91 Bidica Gabriel Masculin Open
90 Velimirovici Felician Masculin Open
89 Luncan Serban Masculin Open
88 Luncan Serban Masculin Open
87 Kertesz Norbert Masculin Open
86 Roman Seliverstov Elite Masculin Open
85 Malynivskyi Vasyl Masculin Open
84 Besoiu Radu Masculin Open
83 Stana Gheorghe Masculin Open
82 Radu George Masculin Open
81 Han Romano Masculin Open
80 Sandu-Radu Roxana Feminin Open
79 Sandu Marc Masculin Open
78 Roman Denisa Feminin Open
77 Anghelache George Daniel Masculin Open
76 Buda Ciprian Masculin Open
75 Sulu Adrian Masculin Open
74 Pesa Alexandru Masculin Open
73 Manolea Dragos Masculin Open
72 Munteanu Alexandru Masculin Open
71 Matican Theodor Elite Masculin Open
70 Boiciuc Gheorghe Masculin Open
69 Farcas Rebeca Feminin Open
68 Sarca Radu Elite Masculin Open
67 Popity Sebastian Masculin Open
66 Rotariu Cosmin Masculin Open
65 Nechita Cristian Masculin Open
64 Grigorescu Filip Masculin Open
63 Mocuta Raul Masculin Open
62 Mocuta Alex Masculin Open
61 Leuce Sergiu Masculin Open
60 Mirza Cornel Masculin Open
59 Bidilici Cosmin Elite Masculin Open
58 Bazavan Razvan Masculin Open
57 Airinei Adrian Masculin Open
56 Harsan Paul Masculin Open
55 Bran Alexandru Masculin Open
54 Alen Denkovski Masculin Open
53 Suciu Ioan Masculin Open
52 Baciu Claudiu Masculin Open
51 Cioara Flaviu Masculin Open
50 Gliga Cristian Masculin Open
49 Torok Daniela Feminin Open
48 Pop Flavius Masculin Open
47 Szatmari Daniel Masculin Open
46 Sarmas Daniel Cristian Masculin Open
45 Panaitescu Nicusor Masculin Open
44 Botescu Ioan Emil Masculin Open
43 Mandeal Mihai Masculin Open
42 Carstea Ionel-Cristian Masculin Open
41 Doncescu Iulian Masculin Open
40 Voinescu Dan Masculin Open
39 Cordos Laviniu Masculin Open
38 Giacometto Giovanni Masculin Open
37 Bratu Mirela Feminin Open
36 Popa Andrei Masculin Open
35 Sandu Alexandru Daniel Masculin Open
34 Burlibasa Mihail Masculin Open
33 Tamas Ovidiu-Valer Masculin Open
32 Veres Janos Masculin Open
31 Moroiu Adrian Masculin Open
30 Enache Cristian Masculin Open
29 Pulpa Alexandru Masculin Open
28 Copacean Bogdan Masculin Open
27 Ceausescu Adriana Elite Feminin Open
26 Urs David Masculin Open
25 Caria Ricardo Masculin Open
24 Iuga Zora Feminin Open
23 Neagu Emilia Raluca Feminin Open
22 Krepelka Filip Masculin Open
21 Crisan Mircea Cornel Masculin Open
20 Damian Dan Masculin Open
19 Paulescu Flavius Masculin Open
18 Dornik Alin Masculin Open
17 Krepelka Mircea Masculin Open
16 Adnan Vasile Masculin Open
15 Borbely Gyorgy Masculin Open
14 Jidoi Florin Radu Masculin Open
13 Gintaru Ovidiu Masculin Open
12 Ficlenescu Ovidiu Masculin Open
11 Babaita Mihai Elite Masculin Open
10 Ionescu Bogdan Masculin Open
9 Tilea Cristian Masculin Open
8 Grosu Alexandru Masculin Open
7 Cattapan Daniel Masculin Open
6 Mirza Octavian Mihai Masculin Open
5 Caba Ciprian Masculin Open
4 Derşidan Cristian Masculin Open
3 Petkes Mihaly Masculin Open
2 Paslaru Dorin Masculin Open
1 Suciu Bogdan Masculin Open

Ziua 2, 30 iulie 2017: Fond | Duminică, 30 Iulie, 2017


# Nume Categorie Stare
240 Bidilici Cristian Elite Juniori
239 Biebel Adrian Masculin 30-39
238 Petreuș Adrian Masculin 40+
237 Luca Gabriel Masculin 40+
236 Frunzeanu Marian Masculin 30-39
235 Zoltan Vozar Masculin 40+
234 Vasiloiu Valentin Elite Juniori
233 Coteață Ana-Maria Estera Elite Feminin Open
232 Giurgiuca Emilian Masculin 30-39
231 Ion Marian Elite Juniori
230 Matei Bobarnac Andreea Maria Elite Feminin Open
229 Stoichescu Andrei Masculin 30-39
228 Madaras Attila Elite Masculin
227 Crisan Razvan Masculin 40+
226 Stefan Eduard Elite Juniori
225 Gligor Radu Elite Juniori
224 Mandici Marian-Traian Masculin 30-39
223 Andrei Ionuț Andrei Elite Juniori
222 Crisan Dan Masculin 30-39
221 Lupuj Noemi Feminin Open
220 Bonteanu Ionel Eusebio Masculin 40+
219 Andrei Mates Masculin 30-39
218 Tomuta Emanuel Teodor Masculin 30-39
217 Sebestyén Szabolcs Elite Masculin
216 László Péter Elite U23
215 Novak Carol Eduárd Elite Masculin
214 Bartha Csaba Elite Masculin
213 Szabó Norbert Masculin 18-29
212 Török Szilárd Elite Juniori
211 Doncescu Mariana Feminin Open
210 Ivascu Diana Feminin Open
209 Ivascu Iasmina Feminin Open
208 Hemmert Janos Masculin 40+
207 Farcas Andreea Feminin Open
206 Badoiu Dan Masculin 40+
205 Rodin Serghei Masculin 30-39
204 Toma Ionut Danut Masculin 30-39
203 Zaficu Alin Masculin 40+
202 Mardare Andrei Ciprian Masculin 30-39
201 Pupsa Ovidiu Pavel Masculin 40+
200 Liubimirescu George Masculin 30-39
199 Bonta Alin Masculin 40+
198 Amarioarei Marius Catalin Masculin 30-39
197 Cornel Dutcas Masculin 40+
196 Bologa Lucian-Valeriu Masculin 40+
195 Tulea Florin Masculin 40+
194 Muresan Manuela Feminin Open
193 Muresan Florin Masculin 30-39
192 Farcas Remus Masculin 18-29
191 Sandu Filip Masculin 30-39
190 Speth Martin Masculin 40+
189 Blagoescu Adrian Masculin 18-29
188 Manolea Daniel Masculin 18-29
187 Costan Radu Masculin 30-39
186 Speth Ladislau Masculin 40+
185 Horvath Roland Elite U23
184 Simu Sorin Masculin 40+
183 Bighescu Stefan Masculin 18-29
182 Rus Daniel Masculin 40+
181 Kovacs Sandor Masculin 40+
180 Hurmuz Andrei Masculin 30-39
179 Tchouala Paul Masculin 30-39
178 Radoi Petrisor Masculin 30-39
177 Ivascu Sorin Masculin 40+
176 Prodan Adrian Masculin 30-39
175 Blaj Florin Masculin 30-39
174 Cuzman Adrian Masculin 30-39
173 Marian Valentin Marius Masculin 30-39
172 Giurgiu Valentin Masculin 18-29
171 Borcescu Mihai Masculin 30-39
170 Banut Tiberiu Masculin 40+
169 Nagy Tiberiu Masculin 30-39
168 Kononenko Valeriya Elite Feminin Open
167 Ciosici Cristian Masculin 30-39
166 Hancu Daniel Christian Masculin 40+
165 Harabagiu Andrei Masculin 30-39
164 Catalin Alexandru Masculin 30-39
163 Tomos Viorel Masculin 40+
162 Crista Daniel Elite Masculin
161 Orbulov Petru Masculin 40+
160 Ursuleac Ciprian Masculin 18-29
159 Atanasiu Alexandru Masculin 30-39
158 Dumitrescu Gabriel Masculin 30-39
157 Vlad Danciu Masculin 40+
156 Coman Dinu Masculin 40+
155 Anilevschi Radu Masculin 30-39
154 Pataki Farkas Masculin 18-29
153 Baltes Cora Feminin Open
152 Cociuba Sebastian Marius Masculin 30-39
151 Jitaru Ciprian Elite Juniori
150 Barta Csaba Masculin 18-29
149 Langviser Zsolt Masculin 40+
148 Marin Cristian Masculin 18-29
147 Leu Cristian Masculin 40+
146 Staicu Florian Alin Masculin 40+
145 Bidica Gabriel Masculin 40+
144 Ghetu Dan Adrian Masculin 30-39
143 Danciu Bogdan Masculin 30-39
142 Kertesz Norbert Masculin 18-29
141 Savu Tiberiu-Silviu Masculin 40+
140 Spac Andrei Masculin 30-39
139 Iacob Mihai Masculin 30-39
138 Zhukocskyi Rostyslav Elite Masculin
137 Uivari Catalin Masculin 30-39
136 Grec Georgian Masculin 18-29
135 Busui Gheorghe Alin Masculin 40+
134 Lupu Iustin-Dorin Masculin 30-39
133 Roman Seliverstov Elite U23
132 Malynivskyi Vasyl Masculin 18-29
131 Grechyn Sergiy Elite Masculin
130 Movchan Sergiy Elite Masculin
129 Kerekes Francisc Masculin 30-39
128 Zsolt Csollany Masculin 30-39
127 Muresan Lucian Masculin 30-39
126 Florea Marius Masculin 40+
125 Besoiu Radu Masculin 40+
124 Florea Adrian Masculin 18-29
123 Lucut Stefan Masculin 30-39
122 Urs David Elite Juniori
121 Dutescu Radu Alin Masculin 18-29
120 Stana Gheorghe Masculin 18-29
119 Feier Adrian Masculin 30-39
118 Radu George Masculin 30-39
117 Han Romano Masculin 18-29
116 Candea Ionut Masculin 30-39
115 Sandu-Radu Roxana Feminin Open
114 Sandu Marc Masculin 30-39
113 Petrica Bogdan Masculin 30-39
112 Roman Denisa Feminin Open
111 Anghelache George Daniel Masculin 30-39
110 Buda Ciprian Masculin 40+
109 Sulu Adrian Masculin 30-39
108 Pesa Alexandru Masculin 30-39
107 Manolea Dragos Masculin 18-29
106 Munteanu Alexandru Masculin 30-39
105 Matican Theodor Elite U23
104 Neidoni Sergiu Masculin 30-39
103 Vari Arnold Masculin 40+
102 Bodin Mihai Masculin 30-39
101 Boiciuc Gheorghe Masculin 30-39
100 Farcas Rebeca Feminin Open
99 Sarca Radu Elite U23
98 Popity Sebastian Masculin 30-39
97 Rotariu Cosmin Masculin 40+
96 Rugea Petru Masculin 40+
95 Nechita Cristian Masculin 30-39
94 Grigorescu Filip Masculin 40+
93 Mocuta Raul Masculin 40+
92 Mocuta Alex Masculin 18-29
91 Leuce Sergiu Masculin 30-39
90 Mirza Cornel Masculin 40+
89 Bidilici Cosmin Elite Masculin
88 Bazavan Razvan Masculin 30-39
87 Supercean Cristian Masculin 40+
86 Tivodar Alexandru Masculin 40+
85 Sabau Loredana Feminin Open
84 Airinei Adrian Masculin 18-29
83 Kling Zoltan Masculin 40+
82 Harsan Paul Masculin 30-39
81 Alen Denkovski Masculin 40+
80 Chismorie David Masculin 18-29
79 Suciu Ioan Masculin 30-39
78 Ursu Geheorghe Masculin 40+
77 Firciuc Razvan Masculin 40+
76 Baciu Claudiu Masculin 40+
75 Ionescu Ciprian Masculin 30-39
74 Boldizsar Călin Masculin 30-39
73 Alexandru Ghigulescu Masculin 30-39
72 Cioara Flaviu Masculin 40+
71 Roncov Andrei Masculin 30-39
70 Gliga Cristian Masculin 18-29
69 Bran Alexandru Masculin 18-29
68 Voda Bogdan Masculin 30-39
67 Voda Alexandru Masculin 30-39
66 Mereg Rolland Masculin 30-39
65 Torok Daniela Feminin Open
64 Lambert Anthony Masculin 40+
63 Simion Doru Masculin 40+
62 Iovescu Andrei Masculin 30-39
61 Pop Flavius Masculin 30-39
60 Inca Razvan Masculin 30-39
59 Purcari Tiberiu Masculin 18-29
58 Szatmari Daniel Masculin 30-39
57 Chisiu Alin Masculin 40+
56 Sarmas Daniel Cristian Masculin 18-29
55 Aanei Radu Masculin 30-39
54 Panaitescu Nicusor Masculin 40+
53 Botescu Ioan Emil Masculin 40+
52 Mandeal Mihai Masculin 40+
51 Gagyi-Palffy Ladislau Masculin 40+
50 Carstea Ionel-Cristian Masculin 30-39
49 Doncescu Iulian Masculin 40+
48 Voinescu Dan Masculin 40+
47 Cordos Laviniu Masculin 40+
46 Botezatu Vasile Masculin 30-39
45 Giacometto Giovanni Masculin 40+
44 Bratu Mirela Feminin Open
43 Popa Andrei Masculin 30-39
42 Sandu Alexandru Daniel Masculin 18-29
41 Ghita Alexandru Masculin 30-39
40 Burlibasa Mihail Masculin 40+
39 Buletin Andrei Masculin 18-29
38 Tamas Ovidiu-Valer Masculin 30-39
37 Pintea Ovidiu Masculin 40+
36 Veres Janos Masculin 40+
35 Moroiu Adrian Masculin 30-39
34 Enache Cristian Masculin 30-39
33 Ionita Adrian Masculin 40+
32 Pulpa Alexandru Masculin 30-39
31 Cristofaletti Corrado Masculin 40+
30 Copacean Bogdan Masculin 18-29
29 Ceausescu Adriana Elite Feminin Open
28 Caria Ricardo Masculin 30-39
27 Krieb Arthur Masculin 40+
26 Iuga Zora Feminin Open
25 Neagu Emilia Raluca Feminin Open
24 Krepelka Filip Masculin 30-39
23 Crisan Mircea Cornel Masculin 30-39
22 Damian Dan Masculin 30-39
21 Paulescu Flavius Masculin 18-29
20 Perta Ovidiu Masculin 40+
19 Dornik Alin Masculin 30-39
18 Krepelka Mircea Masculin 30-39
17 Hanga Isabela Feminin Open
16 Marcus Marius Masculin 30-39
15 Adnan Vasile Masculin 30-39
14 Borbely Gyorgy Masculin 40+
13 Ciulei Radu Masculin 40+
12 Gintaru Ovidiu Masculin 30-39
11 Ficlenescu Ovidiu Masculin 18-29
10 Babaita Mihai Elite U23
9 Tilea Cristian Masculin 30-39
8 Grosu Alexandru Masculin 18-29
7 Cattapan Daniel Masculin 40+
6 Horje Bogdan Masculin 30-39
5 Caba Ciprian Masculin 30-39
4 Mirza Octavian Mihai Masculin 40+
3 Petkes Mihaly Masculin 18-29
2 Paslaru Dorin Masculin 30-39
1 Suciu Bogdan Masculin 30-39

Sponsori şi Parteneri


Title Sponsor



Sponsori Principali



Parteneri



Parteneri Media Principali



Parteneri Media