Herneacova XCO UCI C1

Sâmbătă, 17-18 August, 2019

Înscrie-te


Înscrierea este închisă pentru acest eveniment!

Categorii şi taxe


Categorie Taxă Data Ora
Elite Masculin Open 60 Lei 2019-08-17 15:00
Elite Feminin Open 60 Lei 2019-08-17 15:00
Masculin 15-18 ani 60 Lei 2019-08-17 12:30
Masculin 19-29 ani 60 Lei 2019-08-17 12:30
Masculin 30-39 ani 60 Lei 2019-08-17 12:30
Masculin 40+ ani 60 Lei 2019-08-17 12:30
Feminin Open 60 Lei 2019-08-17 12:30
Categorie Taxă Data Ora
Copii D2 - masculin - 2019-08-18 10:00
Copii D2 - feminin - 2019-08-18 10:00
Categorie Taxă Data Ora
Copii D1 - masculin - 2019-08-18 10:30
Copii D1 - feminin - 2019-08-18 10:30
Categorie Taxă Data Ora
Copii C - masculin - 2019-08-18 11:15
Copii C - feminin - 2019-08-18 11:15
Categorie Taxă Data Ora
Copii A - masculin - 2019-08-18 12:15
Copii A - feminin - 2019-08-18 12:15
Copii B - masculin - 2019-08-18 12:15
Copii B - feminin - 2019-08-18 12:15

Listă înscrişi


Herneacova XCO | Sâmbătă, 17 August, 2019


# Nume Categorie Stare
92 Ibrasi Bogdan Masculin 30-39 ani
91 Laszlo Zoltan Masculin 40+ ani
90 Laszlo Robert Masculin 40+ ani
89 Popa Adrian-Ioan Elite Masculin Open
88 Bereczki Eszter Elite Feminin Open
87 Liubimirescu George Masculin 30-39 ani
86 Grec Razvan-Dan Masculin 15-18 ani
85 Balia Tiziano Masculin 40+ ani
84 Sinza Raul-Antonio Elite Masculin Open
83 Logigan Lucian Elite Masculin Open
82 Molnar Ede-Karoly Elite Masculin Open
81 Turturica Mihai Masculin 40+ ani
80 Trutulescu Dorin Masculin 19-29 ani
79 Mura Istvan Masculin 30-39 ani
78 Luca Gabriel Masculin 40+ ani
77 Copacean Bogdan Masculin 19-29 ani
76 Cristea David-Felix-Heret Elite Masculin Open
75 Cristofaletti Corrado Masculin 40+ ani
74 Curutiu Adrian Masculin 30-39 ani
73 Brasoveanu Vlad Mihai Masculin 15-18 ani
72 Alecu Rares-Teodor Masculin 15-18 ani
71 Cornea Catalin Masculin 30-39 ani
70 Lukan Pavlo Elite Masculin Open
69 Reho Tom Elite Masculin Open
68 Kozlovskyy Volodymyr Elite Masculin Open
67 Sherstiuk Maria Elite Feminin Open
66 Titarenko Dmytro Elite Masculin Open
65 Moiseiev Hennadii Masculin 15-18 ani
64 Comisan Ciprian Masculin 19-29 ani
63 Nitoiu Vlad Masculin 15-18 ani
62 Sessler Guy Elite Masculin Open
61 Tvarůžková Tereza Elite Feminin Open
60 Manescu Natalia Feminin Open
59 Kushniryuk Bohdan Masculin 15-18 ani
58 Mykhailiuk Oleksandr Masculin 15-18 ani
57 Dovhanchuk Kostiantyn Masculin 15-18 ani
56 Levi Eitan Elite Masculin Open
55 Glajza Ondrej Elite Masculin Open
54 Giusca Dan Masculin 40+ ani
53 Burta Roberto-Dumitru Elite Masculin Open
52 Buzsaki Virag Elite Feminin Open
51 Tabacu Andrei Masculin 15-18 ani
50 Borsos Benedek Elite Masculin Open
49 Ulík Matej Elite Masculin Open
48 Haring Martin Elite Masculin Open
47 Podoba Kristián Elite Masculin Open
46 Glajza Róbert Masculin 40+ ani
45 Bartus Alex Masculin 15-18 ani
44 Craciun Raul-Florin Masculin 19-29 ani
43 Ioana Dorin Masculin 40+ ani
42 Cohai Abel Masculin 19-29 ani
41 Tsortouktsidis Ilias Elite Masculin Open
40 Molla Amet Ali Oglou Charoun Elite Masculin Open
39 Ilias Periklis Elite Masculin Open
38 Antoniadis Dimitrios Elite Masculin Open
37 Buriac Radu Masculin 30-39 ani
36 Palumby Zsombor Elite Masculin Open
35 Bártek David Elite Masculin Open
34 Kelleci Abdülkadir Elite Masculin Open
33 Şeker Cebrail Elite Masculin Open
32 Kurkcu Esra Elite Feminin Open
31 Cakir Ayse Elite Feminin Open
30 Celebi Cansu Elite Feminin Open
29 Aanei Octavian Masculin 30-39 ani
28 Bartok Zsanett Feminin Open
27 Munteanu Cristian Masculin 30-39 ani
26 Craciun Laurentiu Calin Masculin 40+ ani
25 Cseh Veronika Elite Feminin Open
24 Turcin Vesna Feminin Open
23 Sylvester Balázs Elite Masculin Open
22 Frola Iacob Masculin 15-18 ani
21 Tanasie Catalin Masculin 40+ ani
20 Vozar Zoltan Masculin 40+ ani
19 Grec Georgian Masculin 19-29 ani
18 Csuvár Attila Masculin 40+ ani
17 Duca Daria-Ioana Feminin Open
16 Pop Ovidiu-Marian Masculin 15-18 ani
15 Paris Alexandru-Marius Masculin 15-18 ani
14 Cociuba Teofil-Gabriel Masculin 40+ ani
13 Bazavan Razvan Masculin 30-39 ani
12 Costea Horia Masculin 15-18 ani
11 Erdos László Masculin 40+ ani
10 Nicola Ionut-Marius Masculin 15-18 ani
9 Tudor Paul-Eftimiu Masculin 15-18 ani
8 Burca Cristian Masculin 30-39 ani
7 Petruț Iulian Masculin 30-39 ani
6 Tilianu Florian-Adrian Masculin 15-18 ani
5 Stanca Flavius-Mario Masculin 40+ ani
4 Chirla Dan-Leonard Masculin 15-18 ani
3 Nagy Tiberiu Masculin 30-39 ani
2 Dudas Mark-Dominik Masculin 15-18 ani
1 Danciut Ovidiu-Cornel Masculin 40+ ani

Herneacova XCO copii 5-6 ani | Duminică, 18 August, 2019


# Nume Categorie Stare
3 Dinoiu Casian-Sebastian Copii D2 - masculin
2 Parvulescu Tudor-Andrei Copii D2 - masculin
1 Son Filip Copii D2 - masculin

Herneacova XCO copii 7-8 ani | Duminică, 18 August, 2019


# Nume Categorie Stare
8 Diaconu Maria-Teodora Copii D1 - feminin
7 Bugean Robert Andrei Copii D1 - masculin
6 Cusnir Sebastian-Andrei Copii D1 - masculin
5 Anorocioaei Diana-Maria Copii D1 - feminin
4 Vintila Zaira-Ilinca Copii D1 - feminin
3 Vlad Tudor-Alexandru Copii D1 - masculin
2 Cioaca Andrei-Ianis Copii D1 - masculin
1 Bodareu Damian-Ioan Copii D1 - masculin

Herneacova XCO copii 9-10 ani | Duminică, 18 August, 2019


# Nume Categorie Stare
11 Nechifor Ioan-Adrian Copii C - masculin
10 Micata Alexandru-Mihai Copii C - masculin
9 Haratau Tudor-Cristian Copii C - masculin
8 Aanei Raluca-Andreea Copii C - feminin
7 Mada Mihai-David Copii C - masculin
6 Farkas Aron Copii C - masculin
5 Vladimir Carlan Copii C - masculin
4 Fratila Tudor-Ioan Copii C - masculin
3 Barbatei Daria-Maria Copii C - feminin
2 Boncila Alexandru-Daniel Copii C - masculin
1 Roland Szigyarto Copii C - masculin

Herneacova XCO copii 11-14 ani | Duminică, 18 August, 2019


# Nume Categorie Stare
27 Grec Mara Copii A - feminin
26 Hozat Andreas Copii B - masculin
25 Hambasan Dragos-Stefan Copii B - masculin
24 Hambasan Vlad-Casian Copii A - masculin
23 Vestemean David-Andrei Copii A - masculin
22 Lupei Eduard-Andrei Copii B - masculin
21 Giusca Vlad Copii A - masculin
20 Macarie Filip Copii A - masculin
19 Aron Victor-Alexandru Copii A - masculin
18 Stoican Stefan Copii A - masculin
17 Baltes Iana-Alesia Copii B - feminin
16 Ilie Alexandru-Andrei Copii A - masculin
15 Farkas Akos Copii A - masculin
14 Craciun Petru-Samuel Copii B - masculin
13 Tanasie Stefan-Alexandru Copii B - masculin
12 Tibuh Maria-Anastasia Copii A - feminin
11 Voluta Cristian Copii B - masculin
10 Vintila Patricia-Elena Copii B - feminin
9 Surugiu Alexandru-Razvan Copii A - masculin
8 Barbatei Alexandru Copii B - masculin
7 Yannis Rasty-Petzalis Copii B - masculin
6 Kincso Szigyarto Copii B - feminin
5 Brinza Mihai-Bogdan Copii B - masculin
4 Brinza Victor-Catalin Copii A - masculin
3 Precup Horea-Stefan Copii A - masculin
2 Precup Irina Copii B - feminin
1 Bodareu Luca Copii B - masculin