Cupa Padurea Verde

Sâmbătă, 25 August, 2018

Clasamente


Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Fete 5-6 ani
Nume Stare
1 Krepelka Emma
2 David Ioana
3 Voichita Sofia
4 Preda Emilia
5 Pavel Natalie
6 Persa Azaria
7 Tataciuc Teodora
8 Indru Sara
9 Buza Mara
10 Copot Mara
11 Florea Andrada
12 Herbai Elizabeth
13 Burciu Natalia Maria
14 Vaska Mayra

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Fete 7-8 ani
Nume Stare
1 Veres Tundy
2 Butuc Carla Maria
3 Simu Larisa
4 Nagy Alessia
5 Lupu Sophia
6 Veres Tunde
7 Scortan Maya
8 Fekete Beatrix DNS
9 Crisan Iulia DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Fete 9-10 ani
Nume Stare
1 Kis Maria
2 Iancu Malina Rianna
3 Cozma Sara
4 Denes Ayana
5 Kiss Mimi
6 Croitoru Arina
7 Toma Aylin
8 Maris Rania
9 Preda Larisa
10 Faur Daria DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Fete 13-14 ani
Nume Stare
1 Danciut Alexia
2 Borusteanu Andreea
3 Teodora Ioana Veres DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Baieti 5-6 ani
Nume Stare
1 Damian Andrei
2 Raita Alexandru
3 Cozma Andreas
4 Coca-Podaru Tudor
5 Erdely Andrei
6 Dragan Dante
7 Kiss Albert
8 Ile Andrei
9 Varga Alexandru
10 Brindas David
11 Baloi Vlad
12 Pau David
13 Cheptrosu Ianis
14 Sbarcea Tudor
15 Stiubea Vlad
16 Vastagu Stefan DNS
17 Dekani-Engelman Robert DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Baieti 7-8 ani
Nume Stare
1 Iorga Tudor
2 Enesel Tudor
3 Apostol Tudor
4 Borusteanu Razvan
5 Stroe David - Alexandru
6 Ciorega Ianis-Maximilian
7 Croitoru Luan
8 Ban Zoltan
9 Rohot Luca
10 Brindas Bogdan
11 Fekete Patrik DNS
12 Militaru Matei Eduard DNS
13 Gheorghita Mihnea DNS
14 Hategan Sebastian DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Baieti 9-10 ani
Nume Stare
1 Simu Andrei
2 Amisics Eduard
3 Corici Marcian
3 Vladulescu Leonard
5 Dragoi Rareş
6 Stirban Alexandru
7 Andrei Mihai
8 Jinca Mihai
9 Cojocariu Lucas
10 Jian Vlad
11 Nagy Denis
12 Buza Vlad
13 Crisan Tudor DNS
14 Kasler Lucas DNS
15 Militaru Luca Alexandru DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Baieti 11-12 ani
Nume Stare
1 Enache Laurentiu
2 Nagy Victor
3 Oprea Alexandru
4 Kiss Fabian
5 Scherbahn Patrick-Michael
6 Danciut Alexandru
7 Csaszar Andrei
8 Jinca Patrick
9 Perescu Neo
10 Matache David Raul
11 Sbarcea Luca
12 Perescu Toma
13 Golub Bogdan DNS
14 Lazar Dan DNS
15 Muzsi Roland DNS
16 Pop Patrick DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ

Baieti 13-14 ani
Nume Stare
1 Fekete Denis
2 Cardos Matei
3 Kis Robert
4 Abrudan Rares
5 Hajdu Robert
6 Sandor Robert
7 Nagy Darius
8 Nagy Alexandru
9 Costea Horia DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Fete 5-6 ani
Nume Stare
1 Buza Mara
2 Ballonad Camelia
3 Burciu Natalia Maria
4 Krepelka Emma
5 Dumitru Xenia
6 Vestemean Nadia
7 Florea Andrada
8 Cotiuga Sara
9 Bechian Alesia
10 Preda Emilia
11 Toader Tania
12 Teodorescu Andreea
13 Hadarag Sara Maria
14 Benea Ana DNS
15 Deac Laura DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Fete 7-8 ani
Nume Stare
1 Butuc Carla Maria
2 Bure Ioana
3 Pascalau Alexandra
4 Scortan Maya
5 Stoica Alexandra
6 Giurita Natalia DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Fete 9-10 ani
Nume Stare
1 Cozma Sara
2 Vasile Paula Gianina
3 Matache Alessia Ana
4 Kiss Mimi
5 Kis Maria
6 Croitoru Arina
7 Maris Rania
8 Preda Larisa
9 Toma Aylin
10 Giurita Emilia DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Fete 11-12 ani
Nume Stare
1 Carabas Camelia Anamaria
2 Suciu Melisa Edina
3 Vladulescu Luiza
4 Silaghi Alexandra DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Fete 13-14 ani
Nume Stare
1 Danciut Alexia
2 Borusteanu Andreea
3 Naomi Militaru

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Baieti 5-6 ani
Nume Stare
1 Cozma Andreas
2 Raita Alexandru
3 Ile Andrei
4 Simone Gianfranco
5 Cojocariu Tudor
6 Piscoi David
7 Cheptrosu Ianis
8 Piscoi Iosif
9 Damian Andrei
10 Stiubea Vlad
11 Fota Victor DNS
12 Coca-Podaru Tudor DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Baieti 7-8 ani
Nume Stare
1 Tegla Mihai
2 Enesel Tudor
3 Croitoru Luan
4 Paltinisanu Dan
5 Balia Davide
6 Stroe David - Alexandru
7 Militaru Matei Eduard
8 Fekete Patrik
9 Borusteanu Razvan

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Baieti 9-10 ani
Nume Stare
1 Karman Markerik
2 Amisics Eduard
3 Dragoi Rareş
4 Buza Vlad
5 Kriszta Dennis
6 Morut Mark
7 Cojocariu Lucas
8 Militaru Luca Alexandru
9 Jian Vlad
10 Zamfir Denis Andrei
11 Murarescu Ariss
12 Eric Militaru
13 Mavroian Patrick
14 Kasler Lucas DNS
15 Krista Dennis DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Baieti 11-12 ani
Nume Stare
1 Secman Pietru
2 Stoica Florin
3 Silaghi Andrei
4 Enache Laurentiu
5 Perescu Toma
6 Matache David Raul
7 Scherbahn Patrick-Michael
8 Jinca Patrick
9 Oprea Alexandru
10 Kiss Fabian
11 Ilas Victor
12 Cszaszar Andrei

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE

Baieti 13-14 ani
Nume Stare
1 Robert Kis
2 Ardelean Paul
3 Abrudan Rares
4 Maris Alexandru
5 Fekete Denis
6 Giurita Vlad DNS

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ (Familie 4-8 ani)

Familie 4-8 ani
Nume Stare
1 Balia Davide
2 Salceanu Tudor
3 Damian Andrei
4 Sandor Lucas
5 Kovacs Emma
6 Kovacs Adam
7 Zburlis Carla Maria
8 Bocsan Stefan Mihai
9 Gheorghita Mihnea
10 Zburlis Marcus-Rafael
11 Bure Ioana
12 Andrei Iulia
13 Nita Sebastian
14 Molnar Edvin
15 Pascalau Alexandra
16 Bancos Andreas
17 Pau David
18 David Ioana
19 Stroe Tudor
20 Doiciar Filip
21 Florea Andrada
22 Herbai Alexandru
23 Toader Tania
24 Vastagu Stefan DNS
25 Herbai Elizabeth DNS
26 Bud Milan DNS
27 Enache Sebastian DNS
28 Enesel Ema DNS



General

Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ
Nume Stare
1 Damian Andrei
2 Raita Alexandru
3 Cozma Andreas
4 Coca-Podaru Tudor
5 Krepelka Emma
6 Erdely Andrei
7 David Ioana
8 Dragan Dante
9 Kiss Albert
10 Voichita Sofia
11 Ile Andrei
12 Preda Emilia
13 Pavel Natalie
14 Varga Alexandru
15 Persa Azaria
16 Brindas David
17 Tataciuc Teodora
18 Baloi Vlad
19 Indru Sara
20 Pau David
21 Buza Mara
22 Cheptrosu Ianis
23 Copot Mara
24 Sbarcea Tudor
25 Florea Andrada
26 Stiubea Vlad
27 Herbai Elizabeth
28 Burciu Natalia Maria
29 Vaska Mayra
30 Fekete Denis
31 Cardos Matei
32 Kis Robert
33 Abrudan Rares
34 Enache Laurentiu
35 Nagy Victor
36 Hajdu Robert
37 Sandor Robert
38 Oprea Alexandru
39 Kiss Fabian
40 Danciut Alexia
41 Scherbahn Patrick-Michael
42 Danciut Alexandru
43 Nagy Darius
44 Csaszar Andrei
45 Jinca Patrick
46 Perescu Neo
47 Matache David Raul
48 Borusteanu Andreea
49 Sbarcea Luca
50 Perescu Toma
51 Nagy Alexandru
52 Simu Andrei
53 Amisics Eduard
54 Corici Marcian
55 Vladulescu Leonard
56 Dragoi Rareş
57 Stirban Alexandru
58 Andrei Mihai
59 Iorga Tudor
60 Kis Maria
61 Veres Tundy
62 Enesel Tudor
63 Jinca Mihai
64 Iancu Malina Rianna
65 Apostol Tudor
66 Borusteanu Razvan
67 Cojocariu Lucas
68 Stroe David - Alexandru
69 Cozma Sara
70 Butuc Carla Maria
71 Denes Ayana
72 Simu Larisa
73 Ciorega Ianis-Maximilian
74 Kiss Mimi
75 Croitoru Luan
76 Nagy Alessia
77 Ban Zoltan
78 Lupu Sophia
79 Croitoru Arina
80 Toma Aylin
81 Jian Vlad
82 Maris Rania
83 Preda Larisa
84 Veres Tunde
85 Rohot Luca
86 Nagy Denis
87 Brindas Bogdan
88 Scortan Maya
89 Buza Vlad
Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - ALERGARE
Nume Stare
1 Cozma Andreas
2 Raita Alexandru
3 Buza Mara
4 Ile Andrei
5 Ballonad Camelia
6 Simone Gianfranco
7 Cojocariu Tudor
8 Piscoi David
9 Burciu Natalia Maria
10 Cheptrosu Ianis
11 Piscoi Iosif
12 Krepelka Emma
13 Florea Andrada
14 Dumitru Xenia
15 Vestemean Nadia
16 Damian Andrei
17 Cotiuga Sara
18 Bechian Alesia
19 Preda Emilia
20 Stiubea Vlad
21 Toader Tania
22 Teodorescu Andreea
23 Hadarag Sara Maria
24 Robert Kis
25 Carabas Camelia Anamaria
26 Ardelean Paul
27 Secman Pietru
28 Stoica Florin
29 Silaghi Andrei
30 Suciu Melisa Edina
31 Abrudan Rares
32 Enache Laurentiu
33 Perescu Toma
34 Matache David Raul
35 Scherbahn Patrick-Michael
36 Maris Alexandru
37 Danciut Alexia
38 Borusteanu Andreea
39 Jinca Patrick
40 Oprea Alexandru
41 Fekete Denis
42 Kiss Fabian
43 Vladulescu Luiza
44 Naomi Militaru
45 Ilas Victor
46 Cszaszar Andrei
47 Karman Markerik
48 Cozma Sara
49 Vasile Paula Gianina
50 Amisics Eduard
51 Dragoi Rareş
52 Buza Vlad
53 Kriszta Dennis
54 Morut Mark
55 Cojocariu Lucas
56 Militaru Luca Alexandru
57 Jian Vlad
58 Matache Alessia Ana
59 Tegla Mihai
60 Enesel Tudor
61 Croitoru Luan
62 Paltinisanu Dan
63 Balia Davide
64 Butuc Carla Maria
65 Bure Ioana
66 Stroe David - Alexandru
67 Pascalau Alexandra
68 Zamfir Denis Andrei
69 Militaru Matei Eduard
70 Kiss Mimi
71 Kis Maria
72 Scortan Maya
73 Stoica Alexandra
74 Murarescu Ariss
75 Croitoru Arina
76 Eric Militaru
77 Maris Rania
78 Fekete Patrik
79 Preda Larisa
80 Toma Aylin
81 Mavroian Patrick
82 Borusteanu Razvan
Cupa Pădurea Verde ediția a III-a - BICICLETĂ (Familie 4-8 ani)
Nume Stare
1 Balia Davide
2 Salceanu Tudor
3 Damian Andrei
4 Sandor Lucas
5 Kovacs Emma
6 Kovacs Adam
7 Zburlis Carla Maria
8 Bocsan Stefan Mihai
9 Gheorghita Mihnea
10 Zburlis Marcus-Rafael
11 Bure Ioana
12 Andrei Iulia
13 Nita Sebastian
14 Molnar Edvin
15 Pascalau Alexandra
16 Bancos Andreas
17 Pau David
18 David Ioana
19 Stroe Tudor
20 Doiciar Filip
21 Florea Andrada
22 Herbai Alexandru
23 Toader Tania